Artykuł3

Artykuł3


Po tym, jak Mercedes zdejmuje zasłonę z Mercedes-Benz GLA45 AMG, stał się jednym z najbardziej oczekiwanych pojazdów na ten rok. Pojazd obiecuje wyjątkowe osiągi dzięki najnowocześniejszej technologii motoryzacyjnej w jednym eleganckim opakowaniu.

 Nowo ujawniony Mercedes-Benz GLA45 AMG został nazwany najpotężniejszą produkcją seryjną z czterocylindrowym silnikiem na świecie. Jest to kompaktowy crossover SUV, który jest wyposażony w ręcznie zbudowany dwulitrowy czterocylindrowy silnik turbosprężarki, który ma generować moment obrotowy do 332 funtów stóp i moc 355 koni mechanicznych. Twórcy potwierdzają również, że jego silnik może przyspieszyć do 60 mph w zaledwie 4,8 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 155 mph.

 Mercedes-Benz GLA45 AMG jest również wyposażony w siedmiobiegową przekładnię AMG SpeedShift Dual Clutch. Doprowadza to moc silnika do układu AMG 4Matic 4WD, który faktycznie obraca przednie koła pojazdu. Dzięki tej funkcji około 50 procent mocy silnika może zostać przeniesione na tylne koła pojazdu. Ponadto skrzynia biegów oferuje opcję ręcznego przełączania poprzez dostępność dźwigni zmiany biegów. Pojazd można również ustawić w trybach Sport, Kontrolowana Wydajność, RaceStart i Manualny.

 Gdy pojazd jest eksploatowany w trybie kontrolowanej wydajności, system Eco Stop / Start wyłączy silnik, gdy pojazd jest na biegu jałowym lub na skrzyżowaniu. Zwiększy to zużycie paliwa przez pojazd, a także znacznie zmniejszy emisje. Pojazd jest również wyposażony w układ kontroli stabilności, który zapewnia ustawienia ESP Off, ESP ON i Ustawienia trybu sportowego. Ponadto pojazd jest wyposażony w standardowy asystent dynamiki krzywej ESP, który uruchamia hamulce na wewnętrznym tylnym kole pojazdu. Zapobiegnie to podsterowności, gdy kierowca z ochotą pokona zakręt.

 Mercedes-Benz GLA45 AMG ma również standardowe sportowe zawieszenie AMG, sportowy układ wydechowy AMG i sportowy układ kierowniczy AMG z funkcją wykrywania prędkości. Kupujący mają możliwość wyboru mocniejszej konfiguracji zawieszenia i wydajnego układu wydechowego. Pojazd ten jest również wyposażony w wysokowydajny układ hamulcowy, który ma wentylowane i nawiercane tarcze umieszczone na każdym rogu. Tarcze są zaciskane szarymi zaciskami hamulcowymi. Jednak kupujący ma możliwość wybrania zacisków hamulcowych w kolorze czerwonym.

 Ponadto Mercedes-Benz GLA45 AMG jest wyposażony w standardowe 19-calowe i pięcioramienne koła AMG. Koła mają wykończenie w kolorze tytanu, a koła są owinięte oponami P235 / 45R19. Jednak kupujący ma możliwość wyboru 20-calowych i dziesięcioramiennych kół z matowym czarnym lub tytanowo-szarym wykończeniem i oponami P235 / 40R20.

 Mercedes-Benz GLA45 AMG jest również wyposażony w tytanowo-matową szarą tapicerkę zewnętrzną z aluminiowymi relingami dachowymi i progami bocznymi. Co więcej, ma to także znaczki Turbo AMG.

W porównaniu do swojego poprzednika, standardowego modelu GLA250, pojazd ten posiada przeprojektowany przód i przedni rozdzielacz. Ponadto jest wyposażony w podwójną osłonę AMG, bi-ksenonowe reflektory i czarne owiewki tuż nad zbyt dużymi wlotami powietrza. Jest wyposażony w tylną wkładkę dyfuzora w tylnej części i dwa chromowane prostokątne wyloty spalin.

 Wnętrza Mercedes-Benz GLA45 AMG wyposażone są w sportowe siedzenia z przodu obite skórą MB-Tex, a także mikrofibrę Dinamica z czerwonymi przeszyciami dla kontrastu. Ponadto pojazd jest wyposażony w 3-ramienną wielofunkcyjną sportową kierownicę, która jest owinięta skórą Nappa z perforacjami wzdłuż obszarów chwytnych i czerwonymi szwami dla kontrastu. Dostępnych jest również kilka dodatkowych ulepszeń, takich jak oprzyrządowanie AMG, a także technologia Racetimer, wykończenie deski rozdzielczej ze szczotkowanego aluminium, szczotkowane drzwi ze stali nierdzewnej i czerwone pasy Designo.

 World Wide Motors Mercedes Benz to kompleksowa usługa dealera Mercedes Benz, oferująca nowe i używane samochody Mercedes, ciężarówki i SUV-y do Indianapolis w stanie IN. Jeśli szukasz dealerów samochodowych za pomocą słów kluczowych dealer Mercedes Benz w pobliżu Indianapolis lub dealer Indianapolis Indian, odwiedź nasz salon już dziś!